Bir Yılbaşı Hikayesi ORİON’da!

Bir Yılbaşı Hikayesi ORİON’da!

Çocukların severek izleyeceği ‘Bir Yılbaşı Hikayesi’ tiyatrosu  31 Aralık Cumartesi günü Orion’da küçük misafirlerle buluşacak.Bu eşsiz macerada, Noel Baba’nın Kar Ülkesi’ne yolu düşer ancak Kar Ülkesi’nin sakinleri Noel Baba’nın gelişinden habersizdir.Noel Baba’nın çok az bir zamanı vardır.Başına gelen türlü aksaklıklardan kurtulup hediyelerini dünyadaki tüm çocuklara dağıtması gerekmektedir.Sizlerde kar ülkesinde yaşanan kıyasıya maceraya saat 12.00’da Orion’da tanık olabilirsiniz.

31 Aralık’ta Hem Size Hem Çocuklarınıza Yönelik Etkinlikler Orion’da.

Siz canlı müzik dinlerken, çocuğunuz sevdiği çizgi kahramanlar gibi olmak için yüz boyama etkinliğine katılabilir yada sosis balon etkinliğimize katılarak hoş vakit geçirebilir. Ayrıca küçük misafirlerimiz Noel Baba ve Noel Anne ile fotoğraf çektirerek güzel bir anı oluşturacaklar.

Noel Anne ve Noel Baba’dan Çocuklara Hediyeler.

Yeni yıl söz konusu olduğunda ilk aklımıza gelenlerden biri de Noel Baba ve Noel Anne’dir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılbaşında da Noel Baba ve Noel Anne Orion’da. Orion’a gelen küçük misafirlerimizi kapıda karşılayan Noel Baba ve Noel Anne , hem onlarla sohbet edip hem de rengarenk baston şekerler,kurabiyeler, yeni yıl konseptli bileklikler,kitaplar hediye edecek.

@avmorion Yorumları Kazandırdı!

Kasım ayı sonunda instagram sayfamızda başlattığımız Yeni Yıl’a özel çekiliş yılbaşına kadar sürdü ve @avmorion sayfasında paylaşılan çekiliş fotoğrafına en çok arkadaşını etiketleyen takipçilerimiz birbirinden güzel yeni yıl temalı  yılbaşı hediyesi kazandı. 

Yılbaşı Alışverişlerine O-para Hediye!

Yeni yıl için hazırlık yapanlar, sevdikleri için en güzel hediyeyi arayanlar, alışveriş heyecanı arasında O-para kazanma mutluluğu da yaşayacaklar. 29-31 Aralık tarihleri arasında, 750 TL ve üzeri yaptıkları alışverişlere 75 TL O-para, 1500TL ve üzeri yaptıkları alışverişe ise 150 TL O-para kazanacaklar.Detaylı bilgi Orion Danışma.

Haberler