Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Genel Konsey Üyeliğine Yeniden Seçildi

Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan Dünya Odalar Federasyonu (WCF) Genel Konsey Üyeliğine Yeniden Seçildi

“Dünya Odalar Federasyonu (WCF) 2023-2025 dönemi seçimi tamamlandı” 

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; Dünya Odalar Federasyonu  (WCF) Genel Konsey Üyeliği’ne yeniden seçilerek bu görevi 2023-2025 döneminde gerçekleştirecek  Dünyada 20 kişiden biri oldu.

“Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz”

Konu hakkında açıklama yapan Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Başta ülkemiz olmak üzere bölgemizi ve Odamızı ICC Dünya Odalar Federasyonu Genel Konseyinde yeniden temsil edeceğimden dolayı büyük bir gurur duyuyorum. Uluslararası sanayi ve ticaret ilişkileri perspektifindeki bu onurlu görevde; yerel, bölgesel ve uluslararası ölçekte ülkemiz iş dünyasının tanıtımı, Türkiye’nin gelişen ve büyüyen ekonomisinin bütün ülkelere aktarılması uluslararası açıdan önemli katkılar sağlayacaktır. Uluslararası kurum ve kuruluşlarda görev almanın, sahip olduğumuz potansiyeli, birikimi, ülkemizin gelişimini ve kalkınmasını anlatmak için önemli bir fırsat olduğuna inanıyorum” dedi

İzzet Volkan; “Camiamızı uluslararası arenada en üst seviyeye taşıyan ve bu onurlu görevde ülkemize hizmet etme fırsatı veren TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na şükranlarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Saygılarımla

İzzet Volkan

Haberler