TED Çorlu Koleji’nden Geleceğe Nefes Katan Proje

TED Çorlu Koleji’nden Geleceğe Nefes Katan Proje

TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu protokolü, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet SARIKURT ile TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat DAYANIKLI arasında imzalandı. 21 Aralık Çarşamba günü TED Çorlu Kolejinin seminer salonunda gerçekleştirilen protokole Çorlu Belediyesi yöneticileri ile TED Çorlu Koleji yönetim kurulu üyeleri ve idarecileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TED Çorlu Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Dayanıklı, TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu ile Çorlu’ya yeni bir katkı sunmanın heyacanını yaşadıklarını dile getirdi. 9790 m2lik alana kurulacak yemyeşil bir koru içinde, kuş cıvıltılarıyla birlikte yürüyüp koşabilecek, doğal malzemelerden oluşan spor ekipmanları ile egzersiz yapabilecek, evcil hayvanları rahatça gezdirebilecek bir cennet yaratacaklarını ifade etti ve doğanın tüm renklerinin kusursuz bir uyumla harmanlanacağı TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu’nu Çorlu’ya kazandırmak için sabırsızlandıklarını söyledi.

Doğa dostu bireyler olarak yetişen öğrencilerinin ekili bir ağacı olmasına imkân tanıyacak TED Çorlu Koleji Sağlıklı Yaşam Korusu’nu Çorlu Belediyesinin gösterdiği alanda öğrencileriyle birlikte oluşturacaklarını dile getiren Dr. Murat Dayanıklı, bu proje sayesinde geleceğe nefes, Çorlu’ya renk katacaklarını söyleyerek konuşmasını bitirdi.

Haberler