‘Kaliteli Olarak Büyüyoruz’

‘Kaliteli Olarak Büyüyoruz’

Çorlu Reyap Hastanesi “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle ulusal ve yerel basın mensupları ile düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Reyap Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Oktay, basına yaptığı açıklamada tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Pasta kesmiminin ardından Reyap Hastanesinin yatırımlarına değindi.

3 Ocak 2011 tarihinden bugüne Çorlu Reyap Hastanesinde 28 Branşta 60 Hekim (8 Prof, 4 Doçent, 9 Yardımcı Doçent) ve toplamda 400 ‘den fazla çalışan ile tüm bölgeye ve yabancı ülkelerden gelen gelen hastalara hizmet verdiklerini belirten Oktay, 2013 yılındaki sınıflandırmada da Çalışma Bakanlığı tarafından A Grubu Hastane statüsünü aldıklarını söyledi.

‘Yurt dışından pek çok hastaya hizmet verdiklerini söyleyen Reyap Hastanesi Başhekimi Dr. İbrahim Oktay ‘Bulgaristan başta olmak üzere Almanya, Özbekistan, Azerbaycan, Afganistan, Romanya, Türkmenistan. İtalya ve Hindistan gibi bir çok ülkeden yabancı hasta hastanemizc müracaat etmekte olup tedavileri yapılamaktatır’ dedi.

Haberler