Mestan Özcan; Yaydan Çıkmış Ok Gibiyiz

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevinden istifa ederek, Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olan Mestan Özcan, Tekirdağ’ı mecliste temsil etmeyi arzuladığını belirterek, “Yaydan çıkmış ok gibiyiz” dedi.

Mestan Özcan, AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday adayı tanıtım toplantısında konuşma gerçekleştirdi.

“BÖYLE BİR DAVADA YAŞLANMAK ONUR VERİCİ”

Kendini tanıtarak konuşmasına başlayan Özcan; “1972 Tekirdağ doğumluyum. Tarım, hayvancılık ve gıda işleriyle ilgili şirketler grubu olan aile şirketinde yöneticilik yapıyorum. 14 yıldır teşkilatlarda görev alıyorum. Bizlerin de bu süre zarfında biraz saçları ağırdı, yaşlandık. Böyle bir davada yaşlanmak, gerçekten onur verici.” dedi.

“9 NİSAN’I HEYECANLA BEKLİYORUZ”

Konuşmasına devam eden AK Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Mestan Özcan; “Son 4 yılımı il başkanı olarak Tekirdağ’da geçirdim. Yeni Türkiye Yüzyılı adını verdiğimiz bu dönemi, Cumhurbaşkanımız şahlanış dönemi olarak adlandırdı. Yaydan çıkmış ok gibiyiz. 9 Nisan’ı heyecanla bekliyoruz.” diye konuştu.

“BÜTÜN ADAY ADAYLARINA HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Son olarak tüm adaylara başarı dileklerini ileten Mestan Özcan; “Şehrimizi, ülkemizi yüce mecliste, en iyi şekilde tanıtmak için gayret etmeyi arzu ediyoruz. Yüce mevladan her şeyin en hayırlısını diliyoruz. Ama, sadece hayır dilemek farklı zorluklar ortaya çıkarabiliyor. Ben, her şeyin en hayırlısını ve kolayını diliyorum. Bütün aday adaylarına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir