Başkan Uzunlar yeni Tekirdağ Valisi Recep Soytürk’ü ziyaret etti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, beraberinde belediye başkan yardımcılarından oluşan heyetle Tekirdağ Valiliği görevine atanarak görevine başlayan Recep Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım’ın Trabzon Valiliği’ne atandığı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kilis Valiliği’nden Tekirdağ Valiliği görevine getirilen Recep Soytürk, görevine resmen başlarken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar da Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Uzunlar’a bu ziyarette, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Karaküçük, Gökhan Saygı ve Sabri Çınar eşlik ederken, Uzunlar Vali Soytürk’e yeni görevinde başarılar diledi.

VALİ SOYTÜRK PROJELERİ ÖVDÜ

Süleymanpaşa Belediyesinin başarılı çalışmalarını öğrendiğini ifade eden Soytürk, Başkan Uzunlar’ı tebrik ederek, Tekirdağ ve Süleymanpaşa’ya hizmet yolunda birlikte çalışacak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uzunlar da belediye olarak gerçekleştirdikleri proje ve yatırımlar hakkında Vali Soytürk’e bilgi vererek, devam eden projelerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

UZUNLAR BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Uzunlar, “Değerli Valimiz Sayın Recep Soytürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkan Yardımcılarımız Sayın Şenol Karaküçük, Sayın Gökhan Saygı ve Sayın Sabri Çınar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyarette, istişarede bulunduğumuz Sayın Valimize yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, başarı dileklerimizi sunduk. Sayın Valimize tekrardan şehrimize hoş geldiniz diyor, çalışmalarında başarılar diliyorum,” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir