Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Rekor Kırdı

Ergene halkının her anında yanında olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel hafta sonu ilçenin tüm mahallelerindeki 20’den fazla düğün ve cemiyete katılarak adeta kendi rekorunu egale etti.

Ergene halkının acısını da üzüntüsünü de mutluluğunu da paylaşarak her zaman halkın yanında ve halkla iç içe olan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel bu alanda ayrı bir rekora daha imza attı.

İlçede yaşayan vatandaşların cenazelerine katılarak son görevini yerine getiren ve hayatını kaybeden vatandaşların yakınlarına taziyelerini sunan Başkan Yüksel, vatandaşların mutlu anlarında da yanında oluyor.

Hayatlarını birleştirmeye karar veren gençlerden gelen söz ve nişan yüzüklerinin takılması, nikahın kıyılması gibi taleplerin tamamına yanıt vererek katılarak bu görevini de yerine getirmeye gayret eden başkan Yüksel Ergene’de davet edildiği tüm nişan ve düğünler ile asker eğlencelerine katılan vatandaşların en mutlu anlarında yanında olmaya çalışıyor.

Başkan Yüksel bu alanda yine kendisine ait bir rekoru geliştirerek hafta sonu 20’den fazla düğüne katıldı. Düğünlerde yeni evli çiftler ve ailelerini tebrik eden Başkan Yüksel, sünnet olan çocuklar ile ailelerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Geçtiğimiz Cumartesi günü bir gecede 13 ayrı düğüne katılarak rekor kıran Başkan Yüksel, Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamından oluşan hafta sonu programında 20’den fazla düğün ve cemiyete iştirak etti.

Vatandaşlarla her zaman yan yana olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Yüksel, “Dertler paylaştıkça azalır, sevinçler de paylaştıkça çoğalır. Bu sebeple vatandaşlarımızın her anında yanlarında oluyor, onların derdini kendi derdimiz biliyoruz. Mutluluklarını paylaşıyor, sevinçlerine ortak oluyoruz. Düğününde, cemiyetinde bizleri gören vatandaşlarımız da mutlu oluyor” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir