Mustafa Ülkem Uruk Çerkezköy’ü Ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk Çerkezköy Küçük Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi, ardından da bölge halkına sağlıklı, ucuz ve hijyenik ekmek sunacak olan Çerkezköy Belediyesi Halk Ekmek A.Ş. Fabrikası’nın açılışına katıldı.

URUK: “BU KUYRUKLARIN SORUMLUSU MEVCUT İKTİDARDIR”
Mart ayı sonunda üretime başlayan ve tamamen Çerkezköy Belediyesi öz kaynakları ile kurulan Çerkezköy Halk Ekmek Fabrikası, 3 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen geniş katılımlı bir törenle hizmete açıldı. Açılış törenine katılan CHP Tekirdağ Milletvekili Adayı Mustafa Ülkem Uruk,
“220 gram ekmeği 3 TL’ye satmaya başlayan Çerkezköy Halk Ekmek Büfelerinin önündeki uzun kuyruklar ekonominin geldiği durumun en somut örneğidir. Yaşlısı, emeklisi, kadını, çocuğu ekmeği 2 TL daha ucuza alabilmek için Halk Ekmek Büfeleri önünde yağmura, güneşe aldırmadan sıra bekliyorlar. Bu kuyrukların sorumlusu mevcut iktidardır. İnşallah bu ucube sistemi 14 Mayıs akşamı sandıkta değiştireceğiz” dedi.

URUK, BAŞKAN AKAY’I TEBRİK ETTİ
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın sosyal belediyecilik noktasında önemli bir adım attığını kaydeden Uruk, Çerkezköy’ü Halk Ekmek Fabrikası ile buluşturduğu için Çerkezöy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir