Ramadan Duran’dan Bayram Mesajı

Değerli Cumhuriyet Halk Partililer, Merkez Yürütme Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda 6 Haziran 2023 itibarıyla il ve ilçe kongreleri seçim sürecine girildi.Bizlerde Yönetim Kurulumuz ile beraber 3-30 Temmuz tarihleri arasında 17 mahallemizde delege seçimlerimizi, delege seçimlerimizin ardından, 5 Ağustos-10 Eylül tarihleri arasında ilçe kongremizi gerçekleştireceğiz.
2005 yılından beri üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisinde 2015 yılından itibaren Yönetim Kurullarında İlçe Sekreteri olarak görev yaptım.
2023 Genel Seçimlerinde Milletvekilliği Aday Adaylığı için görevinden ayrılan İlçe Başkanımız Sayın Nuh NUHOĞLU’nun ardından, Yönetim Kurulu Üyelerimizin tamamının oyunu alarak, Genel Merkezimizinde onayıyla resmi olarak göreve başlamamın ardından Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve siz değerli üyelerimiz ile birlikte tüm gücümüzle çalıştık.
Bu süreçte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
11.01.2023 tarihinden itibaren yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevine bir kez de siz değerli üyelerimizin oyu ile seçilmek için Kökleri Anadolu ve Rumeli Müdafaa-i Hukuk Cemiyetine dayanan Kuva-yi Milliye ruhu ile kurulmuş, bu memleketin taşında, toprağında, temelinde ayak izi ve alın teri olan Kurucu Genel Başkanımız ve Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Benim iki büyük eserimden biri” diye tabir ettiği Türkiye’nin onurlu geçmişi, aydınlık geleceği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi’nin Ergene İlçe Başkanlığına adayım.
Bu demokratik yarışta aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diler, hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir