Çorlu Ve Ergene’yi Birleştiren Güç Müge YILDIZ TOPAK

Müge YILDIZ TOPAK, 2013 Yılında 6360 Sayılı Büyükşehir Yasası kapsamında birbirinden ayrılan Çorlu ve Ergene ilçelerinin birleştirici gücü oldu.

2 Nisan Pazar günü Çorlu ilçesindeki bir mekandaki iftar yemeği davetine Çorlu ve Ergene İlçeleri Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları, Oda Başkanları, Geçmiş Dönem Belediye Başkanları, Spor Kulübü Başkanları, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kademeleri ve Basın Mensupları yoğun bir katılım göstererek, Müge Yıldız TOPAK’ ın Milletvekilliği Aday Adaylığı sürecine destek verdiler.

Hemen hemen her kesimin ve bilhassa toplumun yapı taşı olan Çorlu ve Ergene ilçelerindeki muhtarların tamamının iftar yemeğinde bulunmaları, sahada Müge Yıldız TOPAK’ a olan güvenin ve desteğin tam olduğunu açık şekilde gösterdi.

Aday gösterilmesi durumunda Müge YILDIZ TOPAK’ ın Çorlu ve Ergene ilçelerinden çok ciddi oranda bir oy alacağını ve partisinin çıkaracağı milletvekili sayısına çok ciddi oranda destek vereceğini hissettirdi. Yoğun iftar programlarına rağmen Çorlu ve Ergene İlçelerindeki tüm Mahalle Muhtarlarını, Dernek Başkanlarını, Oda Başkanlarını, Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarını, Spor Kulübü Başkanlarını, Basın Mensuplarını, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kademelerini  iftar yemeğinde bir araya getiren Müge Yıldız TOPAK “Çıktığım her yolda desteklerini esirgemedikleri ve her zaman yanımda oldukları için birbirinden değerli büyüklerime, küçüklerime, dostlarıma canı gönülden teşekkür

ediyor, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bugüne kadar ifa ettiğim bütün görevlerimi layıkıyla yapmaya, bulunduğum makamlara değer katmaya, kanayan yaralara merhem olmaya gayret gösterdim. Bundan sonra da aynı amaç doğrultusunda hizmet edeceğim. İnşallah kaderimizde, nasibimizde varsa siz kıymetli dostlarımın desteğiyle bölgemize değer katmaya, ihtiyaç sahibi insanlarımız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Müge YILDIZ TOPAK konuşmasının devamında “Hem ilimiz hem bölgemiz hem de Ülkemiz adına çok değerli hizmetler ifa eden Kıymetli Büyüğümüz Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Mustafa ŞENTOP’ a ve Çok Kıymetli Milletvekillerimize Bölgemize olan destekleri için şükranlarımı sunuyorum” diyerek konuşmasını bitirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir